צור קשר
דף הבית
שון שילוט רכבים מקצועי
פרסום ושיווק עסקים באמצעות שילוט רכבים הינה דרך מעולה לחשוף את העסק לאלפי צרכנים חדשים. חברת טופ מדיה מציעה שילוט רכבים מקצועי.
חברת שון בניהולו של רותם בסעד עוסקת במיתוג רכבים פרטיים מסחריים ומשאיות, החברה הינה חברה משפחתית העוסקת שנים רבות בהדבקת רכבים ליצרני שלטים, במהלך השנים שון ביצעה אלפי הדבקות למאות חברות.
כעבור שנים רבות החלטנו לאפשר לך הלקוח ליהנות ממיתוג מקצועי ללא פערי תיווך , בעקבות החלטתנו רכשנו מכונה דיגיטלית איכותית בפורמט רחב ופתחנו מחלקת גרפיקה מקצועית שתלווה אותך הלקוח החל משלב התכנון תוך המשך יצירת סקיצה ויצור השילוט ולבסוף הדבקת הרכב.
אנו בשון שילוט רכבים עוסקים שנים רבות בהדבקת כל סוגי הרכבים הניסיון המקצועי שלנו השימוש בחומרים איכותיים ובצבעים מקוריים יעניקו לך הלקוח עבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.
אחריות על כל עבודת שילוט רכבים. כחברה מקצועית המקפידה על סטנדרטים גבוהים אנו מעניקים אחריות על כל עבודת שילוט רכבים המבוצעת בחברתנו. אחריות על דהיית צבע, אחריות על התכווצות המדבקה.
תיקונים בשילוט רכבים.
כאשר אתה הלקוח פונה אלינו לשילוט רכב אנו שומרים את קבצי העבודה במאגר העבודות שבחברה ובמידה ויש צורך לתקן את השילוט מסיבות רבות כגון: תאונה, ונדליזם או פגם אנו פונים למאגר העבודות מייצרים שוב את העבודה ללא שינויי וללא בעיה תוך שמירה על אותם המידות והצבעים.
מהם היתרונות בשון?
חברת שון עוסקת בעיקר במיתוג רכבים הניסיון שצברנו במהלך השנים הרבות שם אותנו כחברה המובילה בשילוט רכבים, כאשר פונים להדבקת רכבים חשוב לפנות לטובים ביותר!!! שילוט רכבים דורש מיומנות רבה, הדבקת הרכב צריכה להיעשות על ידי מקצוענים הדבקת הרכבים אינה נעשית על משטח ישר הכיפופים המדרגות הפיתולים כולם הופכים את הדבקת הרכב לקשה לכן רק מקצוענים יעשו עבודת הדבקה טובה.

מה הבעיות בהדבקה שאינה מקצועית?
כאשר הרכב אינו מודבק בצורה מקצועית המקומות "הבעייתיים" דלתות, פנסים, כנפונים, יתקלפו במהרה והרכב יראה לא טוב, לכן חשוב מאוד לפנות לאנשי מקצוע שעוסקים בתחום, לא כל חברת שלטים מבצעת שילוט רכבים!!! חברות שלטים רבות מפנות את העבודות למדביקים מקצועיים אשר גובים כסף רב על השירות ובכך אתה הלקוח משלם פעמיים!!! במקום לשלם כפול פנה למקור להדבקת רכבים שון הטופ בשילוט רכבים.
לקבלת הצעת מחיר לשילוט הרכב שלך פנה אלינו היום בטלפונים הבאים:
טלפון: 08-924-5902
נייד: 050-2966619
כתובתינו: דוד המלך 3, רמלה‏

מעוניין לראות עבודות שביצענו עבור לקוחותינו בקר באתר החדש שלנו
מדבקות לרכבים