צור קשר
דף הבית
שילוט משאיות
שילוט משאיות , הדבקת משאיות, פרסום על משאיות, מיתוג משאיות כל אלו הם מושגים העוסקים באותו נושא במאמר הבא אסביר על הנושא.

משאית היא כלי רכב גדול בעל פוטנציאל אדיר לפרסום, שטח ארגז המשאית מאפשר להדביק מדבקות מודפסות ולחשוף את הפרסום הרצוי.

אם נוסיף למשוואה את העובדה שמשאיות נוסעות ואינן סטטיות נקבל חשיפה בהמון מקומות.

יתרון הפרסום על משאית, שטח גדול העומד לרשותנו, פרסום הניתן להעברה ממקום למקום בקלות, לדוגמא משחק כדורגל מתקיים באצטדיון רמת גן, נוכל להעמיד את המשאית יום לפני במגרש החניה ולחשוף את הפרסום לאלפי אוהדים המגיעים למגרש, במידה וברשותנו מספר משאיות נוכל למקם אותם במספר נקודות במגרש החניה, יתרון נוסף אפשרות שינוי הפרסום בקלות רבה אין צורך להסיר את המדבקות הקודמות ניתן להדפיס על מדבקה עם דבק אפור או שחור מדבקה שמעניקה אטימות רבה ובכך לחסוך את זמן הסרת המדבקה.

שילוט המשאית נעשה על ידי מדביק מקצועי, ראשית לוקחים את מידות ארגז המשאית תוך התחשבות בגורמים המפריעים בארגז כמו דלת ידית ועוד.

שנית מבצעים גרפיקה תואמת למידת הארגז, שלישית הגרפיקה מועברת להדפסה במכונות פורמט רחב כאשר הדיו עמיד לתנאי חוץ "סולבנט" "אקוסולבנט", .על וניל פיויסי, אם נרצה לשלט את המשאיות לזמן ממושך נשתמש בחומרים איכותיים עם אחריות למספר שנים, בנוסף ניתן לבצע למינציה על המדבקות המודפסות הלמינציה תשמור על ההדפסה ותאריך את חיי המדבקות.

ולבסוף הדבקת ארגז המשאית, ישנן חברות המתמחות בשילוט משאיות והן משתמשות בטכניקת צביעה בשילוב מדבקות מודפסות, צביעת כלי הרכב מעניקה עמידות לאורך שנים ללא דהיית הצבע.